Výsledky krajského kola PS 2015

Kategorie: Požární sport
Datum zveřejnění
Napsal Vlastimil Nevařil Zobrazeno: 445

Po dramatickém průběhu a výborných výsledcích zvítězili zástupci okresu Vsetín a to ženy SDH Komárovice a muži SDH Juřinka. Obě družstva budou Zlínský kraj reprezentovat na Mistrovství ČR profesionálních a dobrovolných hasičů v požárním sportu ve dnech 26.-28.6.2015 v Trutnově na Městském stadionu MEBYS. Přejeme jim sportovní štěstí a úspěšné soutěžení s nejlepšími hasiči České republiky.

 

 

Fotogalerie

 

St. č. Ženy Okr. Požární útok Štafeta 4 x 100 m 100 m Celkový součet Pořadí
1.pokus 2.pokus P. 1.pokus 2.pokus P. čas P.
6 Komárovice VS 49,86 34,47 4 72,86 66,38 1 119,25 1 6 1
3 Počenice KM 35,28 31,46 2 NP 69,55 2 125,11 4 8 2
2 Vlčnov UH 30,08 24,91 1 74,26 77,53 6 120,09 2 9 3
7 Dolní Bečva VS 36,89 36,52 5 71,79 NP 4 123,10 3 12 4
1 Slušovice ZL 50,21 31,87 3 73,90 80,56 5 136,82 7 15 5
4 Pohořelice ZL 41,25 49,19 7 71,43 DNF 3 128,83 5 15 6
5 Vigantice VS 47,95 37,50 6 76,74 75,91 7 130,00 6 19 7

 

St. č. Muži Okr. Požární útok Štafeta 4 x 100 m 100 m Celkový součet Pořadí
1.pokus 2.pokus P. 1.pokus 2.pokus P. čas P.
2 Juřinka VS 28,71 25,61 1 61,90 56,68 1 102,72 1 3 1
8 Vlčnov UH 28,63 34,54 4 64,11 61,46 2 109,83 2 8 2
3 Tylovice VS 29,87 28,05 2 65,54 67,96 3 121,80 5 10 3
1 Komárovice VS 28,57 29,32 3 69,29 NP 7 115,40 3 13 4
9 Velký Ořechov ZL NP 31,84 6 81,48 68,39 6 117,27 4 16 5
6 Řetechov ZL 37,37 39,35 8 66,19 DNF 4 122,51 6 18 6
7 Salaš UH 33,64 31,24 5 74,83 68,22 5 138,19 9 19 7
5 Roštění KM 35,70 40,64 7 70,21 NP 8 127,71 7 22 8
4 Kroměříž KM 47,69 52,70 9 73,22 NP 9 131,06 8 26 9

 

St. č. Jméno SDH I. pokus II. pokus Úřední čas Pořadí
53 Pavlíková Ester Komárovice 18,32 18,18 18,18 1
34 Klvaňová Dominika Komárovice 18,72 21,00 18,72 2
25 Vlková Daniela Pohořelice 18,89 19,05 18,89 3
38 Žemžulová Zuzana Počenice 19,20 DNF 19,20 4
44 Mertová Martina Vlčnov 19,33 30,10 19,33 5
40 Machů Kateřina Vigantice 19,87 19,54 19,54 6
23 Remešová Monika Vlčnov 19,56 19,69 19,56 7
14 Daňková Kristýna Dolní Bečva 19,56 NP 19,56 8
4 Forbelská Jana Pohořelice 20,48 19,63 19,63 9
2 Dacíková Michaela Vlčnov 20,10 19,70 19,70 10
17 Otevřelová Eliška Počenice 19,87 27,53 19,87 11
31 Jarošová Adéla Počenice 20,19 19,90 19,90 12
16 Pestlová Michaela Vlčnov 22,63 19,93 19,93 13
6 Těšická Karolína Komárovice 20,05 DNF 20,05 14
13 Květoňová Veronika Komárovice 20,93 20,16 20,16 15
39 Obadalová Vendula Pohořelice 20,49 20,21 20,21 16
35 Daňková Tereza Dolní Bečva 20,38 20,29 20,29 17
7 Daňková Martina Dolní Bečva 26,57 20,50 20,50 18
41 Plesníková Patricie Komárovice 21,83 20,73 20,73 19
9 Trčková Jana Vlčnov 20,99 20,75 20,75 20
28 Weissová Alice Dolní Bečva 21,56 20,77 20,77 21
37 Dacíková Barbora Vlčnov 21,23 20,82 20,82 22
21 Oravcová Lucie Dolní Bečva 21,53 20,96 20,96 23
42 Urbanová Klára Dolní Bečva 21,02 DNF 21,02 24
24 Juřenová Martina Počenice 21,13 34,66 21,13 25
52 Škrobáková Dominika Vigantice 21,31 22,00 21,31 26
50 Macková Veronika Vlčnov 21,42 21,40 21,40 27
47 Skalková Kateřina Komárovice 21,41 22,55 21,41 28
33 Mrkvicová Pavla Vigantice 21,60 21,79 21,60 29
8 Škrabanová Monika Slušovice 21,66 21,89 21,66 30
1 Tichá Simona Slušovice 22,09 21,92 21,92 31
10 Krejčí Kristina Počenice 22,02 DNF 22,02 32
15 Dolinová Veronika Slušovice 22,11 22,75 22,11 33
12 Petřeková Hana Vigantice 22,28 22,53 22,28 34
26 Bělíková Zuzana Vigantice 24,69 22,51 22,51 35
22 Krupíková Kateřina Slušovice 26,91 22,64 22,64 36
30 Viktorinová Petra Vlčnov 26,16 22,67 22,67 37
20 Foukalová Eva Komárovice 22,71 22,90 22,71 38
18 Vyoralová Adéla Pohořelice 22,74 32,12 22,74 39
19 Bělunková Sára Vigantice 22,76 NP 22,76 40
5 Fiurášková Iveta Vigantice 24,60 22,89 22,89 41
32 Šůstková Klára Pohořelice 22,98 24,69 22,98 42
3 Dvořáčková Zuzana Počenice 22,99 24,96 22,99 43
49 Oškerová Věra Slušovice 23,67 26,38 23,67 44
46 Krížková Aneta Vigantice 23,99 27,59 23,99 45
11 Sukupová Beáta Pohořelice NP 24,38 24,38 46
43 Žažová Sabina Slušovice 25,75 24,82 24,82 47
48 Sedláčková Marika Dolní Bečva 25,52 26,41 25,52 48
45 Bubeníčková Barbora Počenice 27,67 DNF 27,67 49
36 Kadlecová Aneta Slušovice NP 30,88 30,88 50
27 Plesníková Tereza Komárovice NP DNF NP 54
29 Balcárková Lucie Slušovice NP DNF NP 54
51 Králíková Šárka Počenice DNF DNF DNF 54
54 Janečková Sandra Dolní Bečva DNF DNF DNF 54

 

St. č. Jméno SDH I. pokus II. pokus Úřední čas Pořadí
63 Chmela Radek Juřinka 16,79 16,64 16,64 1
38 Klvaňa Daniel Juřinka 16,68 NP 16,68 2
2 Šuba Radek Juřinka 16,71 NP 16,71 3
46 Korábečný Petr Komárovice 17,07 NP 17,07 4
11 Burda Jaromír Juřinka 17,13 NP 17,13 5
61 Kadara Josef Vlčnov 17,93 17,59 17,59 6
47 Koňařík Martin Juřinka 17,63 DNF 17,63 7
20 Skalka Tomáš Juřinka 17,93 NP 17,93 8
8 Soukeník Ondřej Vlčnov 18,74 18,28 18,28 9
44 Viktorin Ondřej Vlčnov 19,50 18,38 18,38 10
28 Bartoň Adam Komárovice 18,41 NP 18,41 11
29 Burda Libor Juřinka 18,45 NP 18,45 12
26 Soukeník Petr Vlčnov 18,90 18,52 18,52 13
17 Vozár Jiří Vlčnov 18,81 18,53 18,53 14
35 Indra Patrik Vlčnov 18,94 18,53 18,53 15
48 Mikuda Daniel Tylovice 21,36 18,74 18,74 16
69 Schovajsa Jaroslav Velký Ořechov 19,02 22,68 19,02 17
45 Svízela Martin Velký Ořechov NP 19,07 19,07 18
33 Máčala Tomáš Řetechov 19,13 24,57 19,13 19
36 Škách Marek Velký Ořechov 19,36 19,20 19,20 20
12 Jurča Vojtěch Tylovice 19,30 19,36 19,30 21
62 Fišer Richard Velký Ořechov 19,33 19,55 19,33 22
37 Plesník Břetislav Komárovice 19,34 24,77 19,34 23
19 Plesník Dalibor Komárovice 19,47 20,44 19,47 24
3 Gajdůšek Stanislav Tylovice 19,88 19,48 19,48 25
4 Lachendro Jan Kroměříž 19,98 19,49 19,49 26
32 Ševčík Patrik Roštění 19,51 NP 19,51 27
27 Jankůj Tomáš Velký Ořechov 19,58 23,03 19,58 28
53 Tvrdoň Roman Vlčnov NP 19,60 19,60 29
51 Jančík Miroslav Řetechov 20,21 19,72 19,72 30
56 Gášek Jan Juřinka 19,81 NP 19,81 31
15 Macháček Jan Řetechov NP 19,95 19,95 32
6 Kuchař Josef Řetechov 24,53 20,06 20,06 33
42 Jahoda Jiří Řetechov 22,46 20,10 20,10 34
25 Daněk Jiří Salaš 21,97 20,31 20,31 35
1 Plesník Tomáš Komárovice 24,03 20,37 20,37 36
52 Janováč Jiří Salaš 20,46 23,08 20,46 37
64 Jurča Ondřej Tylovice 20,57 20,96 20,57 38
23 Hráček Tomáš Roštění 20,98 20,62 20,62 39
10 Pavlištík Jiří Komárovice 20,74 35,15 20,74 40
57 Kulišťák Jaroslav Tylovice 20,84 22,80 20,84 41
5 Lajda Petr Roštění 20,89 22,54 20,89 42
54 Jurák Ondřej Velký Ořechov 21,07 NP 21,07 43
60 Janováč Petr Salaš 21,40 DNF 21,40 44
9 Gregor Miroslav Velký Ořechov 21,45 DNF 21,45 45
50 Topič Petr Roštění 22,39 21,64 21,64 46
67 Daněk Martin Salaš 22,52 21,73 21,73 47
31 Srbecký Martin Kroměříž 21,82 21,78 21,78 48
18 Kašpárek Petr Velký Ořechov 21,80 NP 21,80 49
41 Foukal Jaroslav Roštění 22,11 21,81 21,81 50
49 Trvaj Radek Kroměříž 21,89 21,88 21,88 51
40 Bocheza Jaroslav Kroměříž 33,46 22,14 22,14 52
22 Adamec Ondřej Kroměříž 22,88 22,67 22,67 53
30 Holub Dominik Tylovice NP 22,87 22,87 54
58 Gabrhelík Jaroslav Kroměříž 23,95 23,10 23,10 55
66 Miklík Pavel Roštění 24,70 23,24 23,24 56
24 Máčala Michal Řetechov 24,25 23,55 23,55 57
65 Kubíček Vojtěch Kroměříž 30,65 23,65 23,65 58
7 Snopek Lukáš Salaš 33,48 24,45 24,45 59
68 Tykal Marek Vlčnov 24,47 NP 24,47 60
59 Bakalík Tomáš Roštění 24,50 NP 24,50 61
21 Kulišťák Michal Tylovice NP 24,52 24,52 62
13 Dvořák Jakub Kroměříž 25,14 NP 25,14 63
39 Bubnič Jaroslav Tylovice 30,26 25,29 25,29 64
43 Janováč David Salaš 29,84 NP 29,84 65
34 Špičák Jaroslav Salaš 31,07 NP 31,07 66
14 Plachý Jan Roštění NP NP NP 69
16 Daněk Tomáš Salaš NP NP NP 69
55 Foukal Tomáš Komárovice DNF DNF DNF 69